Damian Sudoł zrezygnował z funkcji trenera juniorów

Dzisiaj z funkcji trenera juniorów starszych zrezygnował trener Damian Sudoł.

Damian Sudoł był trenerem grup młodzieżowych w naszym klubie ponad 4 lata. W tym czasie prowadził grupę trampkarzy, a w ostatnim sezonie z dobrym rezultatem juniorów starszych. Jak się dowiedzieliśmy ma objąć funkcję trenera juniorów starszych w Sparcie Złotów.

"Jedność to bardzo fajna grupa ludzi zżyta z sobą. Przeżyłem w tutaj fajne chwile stawiając pierwsze kroki jako trener. Trudno było mi podjąć tą decyzję. Rozstaję się z żalem ale wiem, że zostawiam juniorów w dobrych rękach.Dziękuję za wszystko. Będę ciepło wspominał Wasz klub." - podsumował trener Sudoł

Obecnie trwają rozmowy kto miałby zastąpić Sudoła na stanowisku trenera. Jedną z opcji jest "podczepienie" juniorów pod seniorów i praca z dwoma grupami przez trenera Graya.

Życzymy trenerowi Damianowi Sudołowi dalszych sukcesów sportowych.