Juniorzy zakończyli sezon na podium

Wczoraj nasi juniorzy rozegrali ostatnie spotkanie w sezonie. Podopieczni Damiana Sudoła podejmowali KS Leżenica. Goście przed ostatnią kolejką zajmowali 3 miejsce i tylko zwycięstwo premiowało nasz zespół do wskoczenia na podium. Mecz fatalnie zaczął się dla naszej drużyny, która już w drugiej minucie straciła gola. Odpowiedź Jedności była niemal natychmiastowa i już w 5 minucie mieliśmy remis. Z biegiem czasu nasz zespół osiągał przewagę dokładając kolejne gole, do przerwy prowadząc 4-1. W drugiej części spotkania zakrzewianie dołożyli kolejne 3 bramki, tracąc w końcówce spotkania tylko jedną. Wynik mógł być jeszcze wyższy ale koncentracja w ofensywie nieco spadła i ostatecznie nasz zespół pokonał goście 7-2. Zwycięstwo dało naszej młodzieży 3 miejsce w tabeli co jest dużym sukcesem, zważywszy na to, że był to pierwszy sezon naszej drużyny juniorskiej po kilku latach przerwy. Dodajmy, że w przyszłym sezonie z drużyną żegna się tylko Michał Bełka (któremu dziękujemy za grę w juniorach i życzymy sukcesów w drużynie seniorów), co daje w przyszłym roku szanse na jeszcze wyższe miejsce, a trener Damian Sudoł nie ukrywa, że liczy na fazę finałową.

Sprawdź T U T A J szczegóły meczu.